Banner-4

چرا آژند انرژی

 

  • تحلیل همزمان سیالاتی و استاتیکی
  • تخصص تیم کاری (ایده بین رشته ای)
  • ارائه همزمان خدمات مشاوره و آموزشی
  • خدمات پیش از فروش
  • استفاده از سیستم رایانه ای با قدرت پردازش بالا
  • دپارتمان آموزشی فعال (تأمین نیروی انسانی)
  • قرارداد مشارکت در صرفه جویی
  • شبیه سازی همزمان با چند نرم افزار و قابلیت مقایسه نتایج

 

 

ویژگیهای متمایز کننده شرکت آژند انرژی

با در نظر گرفتن اهداف و ماموریت این شرکت و گردهمایی دانشجویان و محققین مراکز بزرگ آموزشی و تحقیقاتی کشور، می توان مزایا و ویژگی های خاصی را برای این شرکت در نظر گرفت.

مهم‌ترین مزیت این شرکت سرمایه انسانی قوی و متخصصی است که از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف هستند. این افراد علاوه بر هوش بالا و بهره گیری از امکانات برتر آموزشی در رشته های مختلف مرتبط با این حوزه، از مشاوره و پشتیبانی استاید زبده کشور نیز بهره می‌برند.

رویکرد تخصصی نرم افزاری در بهینه سازی مصرف انرژی با در نظر گرفتن مفاهیم پایه و علمی نرم­افزارها و بررسی ریشه­ای پارامترهای موثر در شبیه سازی­ها و تعیین معادلات مناسب جهت مدل­سازی سیستم ها از اساسی ترین بخش های فعالیتی این شرکت است. این شرکت برآن است تا صرفا نگاه کاربردی به این مجموعه‌های تخصصی نرم افزاری نداشته و مفاهیم سیالاتی و استاتیکی سیستم ها را تجزیه و تحلیل نموده تا با درکی بهتر و روش مناسب­تری اقدام به ارائه مدل بهینه نماید.

با در نظر گرفتن قرارگیری کنونی در عصر بهینه سازی و روند تکامل علمی جهان، هم زمان با فعالیت این شرکت در زمینه بهینه سازی به کمک ابزار های محاسبه گر تخصصی، شرکت های بزرگ جهان نیز در حال استفاده از این ابزارهای کاربردی می باشند. در این راستا شرکت های فعال در این زمینه رصد شده و زمینه های همکاری با این مجموعه ها ایجاد خواهد شد.

مشارکت در پروژه های تحقیق و توسعه، نگاه همه جانبه و کلی نگر در ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی در حوزه­های علوم بین رشته­ای، ارتقای دانش کاربردی نیروی کار شرکت­ها و کاهش چشم گیر هزینه های تولید به کمک شبیه سازی کلیه مدل های موجود و تجزیه و همچنین تحلیل شرایط حاکم بر مسئله و ارائه مدل بهینه در کوتاه ‌ترین زمان از مزیت های فعالیت اقتصادی این شرکت است.

در راستای اشاعه فرهنگ بالا بردن بهره وری سیستم ها، این شرکت به خود می داند که جهت آگاهی و آموزش نیروهای متخصص جدید در حوزه بهینه سازی فرایندی، اقدام به برگزاری سمینارها، کارگاه ها و دوره های آموزشی مفاهیم بهینه سازی و نرم افزارهای تخصصی شبیه ساز در دانشگاه‌های مطرح و همچنین بخش آموزش صنایع اصلی کشور و دسترسی به پایگاه های علمی نماید.