کارگروه فنی تخصصی

شرکت آژند انرژی با بکارگیری متخصصین مجرب و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف در زمینه مدلسازی، شبیه سازی و بهینه سازی تجهیزات و سیستم های صنعتی و خانگی، در مدت کوتاهی توانسته است با مشاوره اساتید دانشگاهی پروژه های ارزشمند و تخصصی صنعتی در زمینه صنایع نفت و گاز، صنعت سیمان، سیستم های گرمایش و سرمایشی و … اجرا نماید.
شبیه سازی و تعیین شرایط بهینه سیستم ها با به کارگیری این ابزار در صنایع مختلف مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است و هزینه تحقیقاتی را کاهش خواهد داد.

رزومه تیم فنی

تیم فنی شرکت دانش بنیان آژند انرژی، مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور بوده و از همکاری و حمایت اساتید دانشگاه بهره می برد.

پروژه های انجام شده

شبیه سازی تجهیزات صنعتی و تعیین خواص بهینه جنبه محرمانه خواهد داشت. لذا در این بخش مختصری از پروژه های انجام شده توسط این شرکت آورده شده است.

روند اجرایی تیم فنی

شرکت آژند انرژی با داشتن کادری متخصص، پس از بررسی نیازهای صنعتی، اقدامات تخصصی خود را در دو بخش “بهینه سازی سیستم” و “طراحی سیستم” تقسیم بندی نموده است. جزییات بیشتر این دو بخش در ادامه آمده است… ادامه