177eb43d

معرفی شرکت

شرکت آژند انرژی تکتا شایگان پس از بررسی و تحقیقات فراوان در راستای تحقق بهینه سازی فرایندها و مدیریت انرژی، فعالیت خود را در قالب شرکت با مسئولیت محدود با درصد سهام مشخصبا شماره ثبت 460932 در  سال 1393 آغاز نموده است.

با توجه به لزوم انجام تحقیق و توسعه در حوزه های مختلف صنعتی و عمومی و بررسی ابعاد گسترده مدیریت انرژی و محیط زیست، و احقاق سند چشم انداز توسعه کشور، شرکت مذکور با همکاری و همفکری جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و دانشگاه شریف بنا نهاده شد.

مشارکت در پروژه های تحقیق و توسعه، نگاه همه جانبه و کلی نگر، در ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی در حوزههای علوم بین رشتهای، ارتقای دانش کاربردی نیروی کار شرکتها و کاهش چشم گیر هزینه های تولید به کمک شبیه سازی کلیه مدل های موجود و تجزیه و تحلیل شرایط حاکم بر مسئله و ارائه مدل بهینه در کوتاهترین زمان از مزیت های فعالیت اقتصادی این شرکت است.

هم اکنون این شرکت که با شایستگی موفق به کسب تاییده شرکت دانش بنیان در حوزه چیلرهای پر بازده گردیده است، با دانش فنی متخصصان خود و پشتوانه اساتید برجسته دانشگاه های بنام کشور، اقدام به انجام پروژه های پژوهشی و  تحقیق و توسعه ای ، بهینه سازی و  شبیه سازی صنعتی می نماید.

 

    چشم انداز

تبدیل شدن به رهبر تخصصی کشور و تاثیرگذار در جهان در حوزه بهینه سازی فرآیندها، در بستر تحقیق و توسعه و آموزش، به منظور تحقق سند چشم انداز کشور، مبتنی بر سیستم مدیریت استراتژیک انرژی و ایجاد محیط زیست پایدار. برای تحقق این امر، آژند انرژی میبایست در تلفیق فناوری های نوین تحقیق و توسعه و دانش نیروی انسانی متخصص و راهکار های مبتنی بر خلاقیت و نوآوری، سرآمد صنعت خود باشد.

 

بیانیه ماموریت

ما یک شرکت دانش بنیان در زمینه بهینه سازی فرآیندهای صنعتی هستیم. تجهیزات و فرآیندهای صنایع بالا دستی و پایین دستی نفت و گاز، صنایع معدنی و صنعت سیستم های تهویه مطبوع، قابلیت عملکرد بهینه را به کمک فناوری های نوین و محاسبه گرهای تخصصی ما خواهند داشت.

شرکت ما با مشارکت در زنجیره تحقیق و توسعه R&D جهت رفع گلوگاه های فرآیندی، بهینه سازی تجهیزات و سیستم های انرژی و همچنین آموزش تخصصی کاربردی و ارائه خدمات علمی، فنی و مشاوره ای، به دنبال کسب سود پایدار منتج از افزایش بهره وری صنعت جهانی است.

با توکل بر پروردگار و به پشتوانه اساتید و دانشجویان خلاق و نوآور برترین مراکز علمی تحقیقاتی کشور و به کارگیری تخصصی ترین و کاربردی ترین راهکارهای بهینه سازی، برآنیم تا ارزنده ترین خدمات فنی را به مدیران خوش فکر صنعتی ارائه دهیم تا با همراهی تخصص بروز علمی و تجربه صنعتی، گامی استوار در راستای منافع ملی و به فعلیت رساندن فرصت ها برداریم.